GERİ
Mart 11, 2020

Farklı Olmak İyidir

Mart 11, 2020

 

Ezgi İdemen Hazar Hakkında:

1993 yılında Eskişehir’de doğdu. Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 2016 yılında mezun oldu. Aynı yıl TED Eskişehir Kolejinde sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Kaya tırmanışı, dağcılık gibi doğa sporlarına olan ilgisi ve doğada geçirdiği zamanlar, eğitim ve doğanın bir arada olması fikrini doğurduğu için Sapanca’ya yerleşti. Şimdi orman okulu liderliği eğitimi almakta ve Sakarya’da çocuklarla doğa çalışmalarını sürdürmektedir.

Şeyma Büyükurvay Hakkında:

1996 yılında Kırıkkale’de doğdu. Lise öğrenimini burada tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2018 yılında mezun oldu. Öğrencilik yıllarında farklı öğrenci kulüpleri, öğrenci temsilciler konseyi gibi oluşumlarda, çocuk ve engelli hakları konularında aktif sorumluluk aldı. Şu anda İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde psikolojik danışman olarak çalışmaktadır. Eğitimde Görme Engelliler Derneği ile Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği’nde rol almaktadır.

 

 

 

 

 

 

╲╱
Sakarya Nirun Şahingiray Eğitim Birimi
İstiklal Mahallesi / Bağlar Caddesi
Kervan Sokak No:14 / Serdivan
Sakarya 54050
Türkiye
YOL TARİFİ

Zeynep Hancı ·

Öğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla BilgiKabul Ediyorum