Değişim Elçiliğine İlk Adım Buluşması

Öğretmen Ağı olarak peşinde olduğumuz değişim hedefini paylaşan ve Ağ ile yakın çalışan gönüllü öğretmenler, kısaca “Değişim Elçisi” olarak anılır. Değişim Elçisi öğretmenler, kendi mesleki ve kişisel güçlenme yolculuklarına devam etmek için meslektaşlarıyla deneyimlerini paylaşır, ihtiyaç duyduğu kişi ve kurumlarla tanışır, işbirlikleri geliştirir, "adhokratik" topluluklar oluşturur. Kendi ihtiyaçlarına kendi çözüm getirmek için yöntemler öğrenir. Yetkinliğini paylaşmak için etkinlikler düzenler, Ağ'ın kültür ve değerlerini yaygınlaştırır.

Branş ya da deneyim fark etmeksizin, tüm öğretmenler "Değişim Elçisi" olabilir. Değişim Elçisi olmaya giden yolda iki durak bulunuyor; Değişim Elçiliğine İlk Adım ve Son Adım Buluşmaları. Değişim Elçisi olmak isteyen öğretmenlerin, düzenli aralıklarla gerçekleştirilen buluşmaların iki adımını da tamamlaması gerekiyor.

Siz de Değişim Elçisi öğretmen olmak istiyorsanız, yolculuğun ilk adımı olan buluşmaya kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Sevgilerimizle,
Öğretmen Ağı Kolaylaştırıcı Ekibi

Yardıma mı ihtiyacınız var?
berfin.azdal@sabanciuniv.edu
nur.ugurlu@sabanciuniv.edu