Öğretmenlerin ve eğitime dokunan paydaşların bir araya geldiği, herkesin birbirinden öğrendiği, farklı disiplinlerin etkileşiminden beslendiği bir topluluktur Öğretmen Ağı…

Ağ’ın bir parçası olan herkes, “Bizden bir şey olmaz”, “icat çıkarma şimdi”, “bu yollardan geçtik” gibi kalıpların kırılabileceğine ve eğitimde ihtiyaç duyduğumuz değişimin, öğretmenler adına değil öğretmenlerle birlikte başladığına inanır.

Ağ’ın hikayesini tasarım dünyasıyla buluşturan Ufuk Barış Mutlu, birbirimize benzemeye çalışmadan birlikte üretmemizden aldığı ilhamla logomuzu oluşturdu.

— ”Bu birleşmeyi önlemeye çalıştığım denemelerden birinde duraksadım, ve projeyi tasvir eden en önemli anahtar kelimelerden biri olan ‘birleştirici’ kavramını görmezden geldiğimi fark ettim. O andan sonra, gizlemeye çalıştığım iki yumuşak g; ön plana çıkaracağım iki grafik insanın temsili olacak ve harflerin birleşmesi bu iki insanın arasındaki bağı temsil edecekti.”

icon-mediakit_large_blck.png

  Öğretmen Ağı Logo PDF

icon-mediakit_large_blck.png

  Öğretmen Ağı Logo Mavi

icon-mediakit_large_blck.png

 Öğretmen Ağı Logo Beyaz


Öğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla BilgiKabul Ediyorum