GERİ

Öğretmen Ağı Hatay Buluşması ve Düşünme Becerileri Atölyesi

Ekim 25, 2021

Saat: 18:30-20:30

 

Defne Belediyesi İşbirliğiyle:

 

Mesleki ve sivil dayanışmanın örneklerini gördüğümüz bu zamanda, öğretmenlik mesleğinin kıymeti ve eğitim süreci için önemi bir kez daha tüm dünya tarafından hatırlanıyor.

Bu mesleki dayanışma sürecinde Öğretmen Ağı da; Kolaylaştırıcı Ekibi, Değişim Elçileri ve paydaş kurumları ile birlikte çalışıyor. Bu dayanışmayı güçlendirmek için bir araya gelmek, Ağ’ın felsefesi ve araçlarını konuşmak ve topluluk olarak büyümeye, paylaşmaya devam etmek ve yerel ihtiyaçlara odaklanmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. 

Hatay Defne Belediyesi işbirliği ile, Öğretmen Ağı Kolaylaştırıcı Ekip’ten Buket Sönmez, Günalp Turan ve Fulden Ergen’in ve Değişim Elçileri’nden Ayhan Binici, Durukan Atik, Muhammed Atalay, Seval Binici ve Sevcan Eşiyok’un yürütücülüğünde, 25 Ekim Pazartesi günü 18:30 - 20:30 saatleri arasında Defne Belediyesi Akdeniz Mahallesi Defne Evi’nde bir araya gelerek Öğretmen Ağı’nı tanıyacak ve oyunlarla tanışacağız. Buluşmamızda aynı zamanda Öğretmen Ağı tarafından geliştirilmiş Temel Düşünme Becerileri Programı’ndan bir uygulama seçkisi ile düşünme becerileri ve eleştirel düşünmeye odaklanacak, düşünme süreçleri üzerine birlikte düşüneceğiz.

Etkinlik tüm eğitimcilere, her branştan, kademeden öğretmene açık ve ücretsizdir.

 

Tarih
2021-10-25 18:30 - 20:30
Konum
Defne Belediyesi Akdeniz Mahallesi Defne Evi
╲╱