Dahil Ol

Hesap
Zaten bir hesabınız varsa bu formu doldurmadan önce oturum açın.

Öğretmen Ağı, öğretmenin güçlenmesi yolculuğunun bir parçası olmak isteyen herkesin katılımına açık. Bunun için yapmanız gereken tek şey, www.ogretmenagi.org’a üye olmak. Websitesine üye olduktan sonra, Ağ etkinliklerine başvurabilir, öğretmenlerin geliştirdiği yaratıcı çözümleri tariflerini indirebilir, Öğretmen Ağı Kolaylaştırıcı Ekip tarafından hazırlanan çeşitli e-bültenleri okuyabilirsiniz. 

Ağ’a çoğunluğu öğretmen olmakla birlikte, akademisyenler, kamu çalışanları, öğrenciler, sivil toplum çalışanları gibi çok çeşitli alanlardan insan katılıyor. Dahil ol formundaki sorularla sizleri daha yakından tanımaya, ihtiyaçlarınıza uygun Öğretmen Ağı içeriklerini sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. İstiyoruz ki, dileyenler matematik dersleri için yaratıcı fikirlere, dileyenler ise ilgilendiği konularda Öğretmen Ağı etkinliklerine ulaşsın. Eğitim politikalarını yakından takip edenler ARKA PLAN e-bültenlerini okusun. Formda sağlayacağınız verileri, Ağ çalışmaları dışında hiçbir maksatla kullanmayacağız.

Öğretmen Ağı’nı daha yakından tanımak istiyorsanız, Yaratıcı Problem Çözme Programı’nda ne yapılıyor ya da Değişim Elçisi olmak ne demek merak ediyorsanız belirlikli aralıklarla düzenlenen Tanışma Toplantılarına katılabilirsiniz. Bunun için, Öğretmen Ağı Tanışma Toplantısı Katılım Talep Formu’nu doldurabilirsiniz.

Şimdiden, tanıştığımıza memnun olduk. Birlikte paylaşmak ve üretmek dileğiyle. 

Öğretmen Ağı Kolaylaştırıcı Ekip.


  
 
 
Aktif olarak çalışmıyorsanız "-"
Aktif olarak çalışmıyorsanız "-"
Aktif olarak çalışmıyorsanız "-"
Arka Plan (Newsletter)
Öğretmen Ağı’nda #OlanBiten (Newsletter)