Ben Sinem. Öğretmen Ağı Değişim Elçilerinden; aynı zamanda Yaratıcı Özgüven Festivali’nin (YÖF) festival tadında yaşanması için çabalayan YÖF Muhabirlerinden biriyim. 

Festivalde; içindeki sese kulak veren, değişim yaratma kabiliyetine inanan ve bunu denemeye cesareti olan bir çok insanla bir araya geleceğim için çok heyecanlıyım.

Yaratıcı Özgüven Festivali bu yıl, Mehmet Zorlu Vakfı ile Canva for Education’ın ana partnerliğinde ve Eğlenceli Bilim’in desteğiyle gerçekleşiyor. Ayrıca Festival’in dijital ve yüz yüze programı için hazırlanan sürprizler, TOYİ, Twinkl Türkiye, Can Yayınları, Yapı Kredi Yayınları’nın katkılarıyla festival katılımcıları ile buluşuyor. 🙂

Eğer sen de hayatında en az bir kere #NeBuÖzgüven sorusuyla karşılaştıysan, kalıplarına sığamıyorsan Yaratıcı Özgüven Festivali tam sana göre!

Festival sürprizlerinden haberdar olmak ve festivale özel içerikleri takip etmek istersen, buraya tıklayarak e-bültenlere abone olabilirsin.

13–14 Mayıs 2022 tarihlerinde Öğretmen Ağı Youtube kanalında dijital, 15 Mayıs 2022 Pazar günü ise İstanbul’daki Zorlu PSM Sky Lounge’da yüz yüze olarak gerçekleşecek olan Festival’in 15 Mayıs’taki yüz yüze programına bilet almak için buraya tıklayabilirsin.

YÖF Muhabiri

Sinem Amaş.