« Geri dön

Pandemik Uzay Gemisi ile Salgına Dair Önemli Kavramları Fark Etmek

Pandemi, hayatımızda ciddi değişiklikler yapmamıza neden oldu. Çoğumuz, olağandışı bu süreçte alışkanlıklarımızı ve rutinlerimizi değiştirmek durumunda kaldık. Salgın döneminin bir gereği olan fiziksel ve sosyal mesafenin artması, çeşitli sosyal duygusal ihtiyaçların karşılanamaması birçok problemi beraberinde getirdi.

Öğretmen Ağı Değişim Elçilerinden Banu Yücetaş, Cansu Öztürk, Halil Yavaş, Mehmet Cemal Yıldız, Ramazan Özkan, Sabiha Sönmez, Selin Sırma Turhan ve Yasemin Gültekin’in geliştirdiği Pandemik Uzay Gemisi çözümü; öğrencilerin salgın döneminde önemli olan kavramları öğrenmesini, oyun yoluyla desteklemenin kapısını aralıyor.

Her branştan öğretmen tarafından tüm kademelere uygulanabilecek Pandemik Uzay Gemisi çözümünü yapmak ise çok basit. Çocukların salgınla birlikte hayatımıza giren önemli kavramları fark etmesini sağlayan bu pratik çözümü ve uygulamanın püf noktalarını izlemek için buraya tıklayabilir, gelecek çözümleri takip etmek için Öğretmen Ağı Youtube kanalına abone olabilirsiniz.


Öğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla BilgiKabul Ediyorum