GERİ

Becoming Change Agent: First Step

 Registration is closed for this event

Kasım 2, 2022

Saat: 20:00-21:30

 

Değişim Elçisi olmak isteyen öğretmenlere bir çağrımız var. Öğretmen Ağı olarak peşinde olduğumuz değişim hedefini paylaşan ve Ağ ile yakın çalışan gönüllü öğretmenler, kısaca “Değişim Elçisi” olarak anılır. Değişim Elçisi öğretmenler, kendi mesleki ve kişisel güçlenme yolculuklarına devam etmek için meslektaşlarıyla deneyimlerini paylaşır, ihtiyaç duydukları kişi ve kurumlarla tanışır, işbirlikleri geliştirir, 'adhokratik' topluluklar oluşturur. Yetkinliğini ve deneyimlerini paylaşmak ya da yeni yöntemler öğrenmek için etkinlikler düzenler, blog yazıları yazar, podcastlere konuk olur. Öğretmen Ağı'nın içeriklerini oluşturur, sosyal medya paylaşımlarına katkı verir. Ağ'ın kültür ve değerlerini yaygınlaştırır.

 

Branş ya da deneyim fark etmeksizin, tüm öğretmenler "Değişim Elçisi" olabilir. Değişim Elçisi olmaya giden yolda iki durak bulunuyor; Değişim Elçiliğine İlk Adım ve Son Adım Buluşmaları. Değişim Elçisi olmak isteyen öğretmenlerin, düzenli aralıklarla gerçekleştirilen buluşmaların iki adımını da tamamlaması gerekiyor. Peki, en yakındaki yolculuk ne zaman?

 

  • 2 Kasım 2022, Çarşamba, 20:00-21:30 Değişim Elçiliğine İlk Adım Buluşması
  • 9 Kasım 2022, Çarşamba, 20:00-22:15 Değişim Elçiliğine Son Adım Buluşması

 

Eğer siz de Değişim Elçisi öğretmen olmak istiyorsanız, yolculuğun ilk adımı olan ve 2 Kasım Çarşamba günü 20:00 - 21:30’da gerçekleşecek Değişim Elçiliğine İlk Adım Buluşmasına davetlisiniz! 

 

Sonrasında, buluşmaya katılan ve Değişim Elçisi olmak isteyen öğretmenlere 9 Kasım Çarşamba günü 20:00 - 22:15’te gerçekleşecek olan Değişim Elçisi Yolculuğuna Son Adım Buluşması’nın davetini ileteceğiz. İki buluşmaya da katılan öğretmenler, Değişim Elçileri Topluluğu’na dahil olacak. Siz de Değişim Elçisi olmak istiyorsanız lütfen etkinliğe kaydolun.

Sorularınız için Topluluk Etkileşim Sorumlusu Berfin’e, berfin.azdal@sabanciuniv.edu adresinden ulaşabilirsiniz. 

Değişim Elçileri topluluğunda buluşmak üzere!

 

When
2022-11-02 20:00 through 21:30
Location
Çevrimiçi
╲╱