GERİ

Face to Face Event: Intelligence Games Workshop

 

Not: Etkinlik yüz yüze olarak Adana’da gerçekleşecektir, etkinlik herkesin katılımına açık ve ücretsiz, fakat kontenjanla sınırlıdır. Bu sebeple katılım sağlayacağınıza eminseniz etkinliğe kaydolmanızı rica ederiz.

 

 

yelizdemir.png

Yeliz Demir Hakkında

Gazi Üniversitesi eğitim fakültesi mezunu olan Yeliz Demir; çocukluk hayali olan  öğretmenlik mesleğine Teknoloji ve Tasarım öğretmeni olarak göreve başladığı ilk günün heyecanı ile halen devam etmektedir. Yüksek lisansını Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yapan Yeliz Demir eğitim alanında birçok çalışma ve projede yer almaktadır. Birden fazla çalışması Eğitimde iyi örnekler olarak yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığı zeka oyunları formatörü, Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu usta eğitmenidir. Bu alanla ilgili yetişkin ve çocuk gruplarına eğitimler vermeye devam ediyor. Okul öncesi öğrenci grupları ile çalışan Yeliz Demir; çocuklarla oyun oynamayı ,kazanım odaklı oyun tasarımları yapmayı ve uygulamayı çok sevmektedir. Oyun Tabanlı Öğrenme üzerine araştırmalar yapmaya devam eden Yeliz Demir eğitimde oyunlaştırma alanında içerik üretmeye devam ediyor. Yazarı olduğu Okul öncesi akıl ve zeka oyunları kitapları, yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır.

 

murtat%20al%C3%A7%C4%B1.png

Murat Alçı Hakkında

Adana’nın Seyhan ilçesinde Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmakta olan Murat Alçı, 2001 yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Van, Batman ve son olarak da Adana' da farklı okullarda görev yaptı. Çukurova Üniversitesi'nde Sınıf Öğretmenliği bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Murat Alçı, Değişim Elçisi olarak Öğretmen Ağı'nda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

 

When
2022-05-28 09:00 through 16:00
Location
Erkan Koleji Çukurova Kampüsü
Huzurevleri Mh. Türkmenbaşı Bulvarı 77123. Sk. No:7
(Çukurova Belediyesi Karşısı) Çukurova/Adana
╲╱