Öğretmen Ağı olarak, CRI Paris ve UNESCO ortaklığında üçüncüsü düzenlenen #LearningPlanet Festivali’nin partneri olduğumuzu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz! Tüm dünyadan eğitimi kutlayan ve eğitimin tüm öznelerini birbirinden ilham almaya davet eden Festival, 22-29 Ocak 2022 tarihlerinde, 24 Ocak Uluslararası Eğitim Günü’nü de kapsayacak şekilde çevrimiçi gerçekleşecek. Bolca etkinlik ve ilham verici konuşmanın yer alacağı bu festivali takip edebilmek için takvimlerinizi şimdiden işaretleyin, detaylar ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak! Daha fazla bilgi için tıklayın: learning-planet.org

Peki festivale nasıl dahil olabiliriz? Bunun için, Festival ekibinin harika bir fikri var: Global Dream Lesson Map! Tüm dünyadan öğretmen ve öğrencilerin, küçük bir form aracılığıyla hayallerindeki bir ders saatini paylaşmaya davet edildikleri ve tüm bu derslerin bir arada görücüye çıkıp, eğitime dair ilham verici bir alan oluşturması planlanan bu haritaya katkıda bulunmak çok basit, ücretsiz ve herkese açık!

Hayalinizdeki dersi anlatmanız için yapmanız gerekenler çok basit! Buradaki linke tıklayarak, açılacak formda soruları yanıtlayabilirsiniz. Formun İngilizce olmasına aldanmayın, formu dilediğiniz dilde doldurabilirsiniz <3 Formu doldurmak için son tarih 10 Ocak, acele edin.

Formu doldurmakta zorluk çekenler, rehberimizi inceleyebilir.