Sadece İstanbul’da değil, farklı şehirlerde bir araya gelmeye devam ediyoruz. Acaba gelecek etkinliklerden birinde senin şehrinde olabilir miyiz?

Şanlıurfa’da Eleştirel Yaratıcılık Buluşması

Eleştirel düşünme ve yaratıcılık kaslarınızı geliştirmeye davetlisiniz! İlgi Okulları işbirliğiyle gerçekleştirilecek ilk Eleştirel Yaratıcılık Buluşması'nda Urfa İlgi Okulları Eğitim Üssü’nde buluşuyor; eleştirel düşünme ve yaratıcılık üzerine yöntemlerin deneyimleneceği, atölye ve söyleşiler ile bir araya geliyoruz.

:round_pushpin:İlgi Okulları Eğitim Üssü, Karaköprü/Şanlıurfa

:date: 15 Ekim 2022, Cumartesi

:alarm_clock: 11:30-17:00

Etkinliğe kaydolmak için tıklayın.

Mardin’de Düşünme Becerileri Atölyesi

Eleştirel düşünme ve yaratıcılık üzerine düşünüyor ve yeni yöntemler öğrenmek için heyecan duyuyor musunuz? Eleştirel ve yaratıcı düşünmenin öğretmenleri, öğrencileri ve eğitim ekosistemini özgürleştireceğini, dönüştüreceğini düşünüyoruz. Bu sebeple herkesi, düşünme becerilerine dair yeni yöntemlerin ve içeriklerin yer alacağı Düşünme Becerileri Atölyesine davet ediyoruz.

:round_pushpin:Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi, Artuklu/Mardin

:date: 17 Ekim 2022, Pazartesi

:alarm_clock: 18:30-20:30

Etkinliğe kaydolmak için tıklayın.

Diyarbakır’da Düşünme Becerileri Atölyesi

Öğretmen Ağı tarafından yürütülen Temel Düşünme Becerileri Programı’ndan bir uygulama seçkisini birlikte deneyimleyecek, okullarda eleştirel düşünmeyi güçlendirebilecek çalışmalarla tanışacağız. Bu atölyede de Mardin’de olduğu gibi herkesi, düşünme becerilerine dair yeni yöntemlerin ve içeriklerin yer alacağı Düşünme Becerileri Atölyesine davet ediyoruz.

:round_pushpin:TED Diyarbakır Koleji, Kayapınar/Diyarbakır

:date: 18 Ekim 2022, Salı

:alarm_clock: 16:30-18:30

Etkinliğe kaydolmak için tıklayın.