« Geri dön

Yeni Podcast Serisi Bi' Çırpıda Başlıyor

Öğretmen Ağı’nı oluşturan farklı sesler bir süredir podcast platformlarında da yankılanıyor. Öğretmenler deneyimlerini, yetkinlikleri ve birikimlerini Öğretmenin Sesi isimli podcast serisinde paylaşıyor. 2021 Mart ayında 3. Sezonuna başlayan serinin 15 farklı bölümünde, Ağ ile yolu kesişen onlarca öğretmenin hikâyesi yer alıyor. 

Hep yineliyoruz, Ağ öğretmenler kadar, öğretmenlerin güçlenme yolculuğunda onlara eşlik etmek isteyen paydaş kişi ve kurumlardan da oluşuyor. İlk bölümünü 19 Mart 2021’de yayınlayacağımız “Bi’ Çırpıda” isimli yeni podcast serisi, tıpkı öğretmenler gibi Öğretmen Ağı paydaşlarının da uzmanlık ve birikimlerini görünür kılmayı amaçlıyor. En fazla 10 soruda, merak ettiğimiz bir konuda bizlere nitelikli bilgi verecek podcast serisinin ilk konuğu “Bi’ Çırpıda Yaratıcı Okul” bölümüyle Müjdat Ataman olacak. 

Bi’ Çırpıda poscast serisini, Spotify’da ve tüm podcast platformlarına yayın yapan Anchor’da dinleyebilirsiniz. Ayrıca, Öğretmen Ağı Youtube hesabından da tüm Öğretmen Ağı podcastlerine ulaşabilirsiniz.


Öğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla BilgiKabul Ediyorum