GERİ
Temmuz 02, 2019 - Temmuz 04, 2019

Değişim Elçileri Yaz Buluşması 2019

Bir ağ olma fikri ilk ortaya çıktığında, bugünleri hayal etmesi güçtü. “Bizden bir şey olmaz”, “koskoca eğitim sistemini sen mi düzelteceksin?”, “icat çıkarma şimdi başıma” gibi kalıplar gündelik hayatlarımızın bir parçası olsa da, bu kalıpları kırarak, aynı kalıpları tekrar etmeyerek bir değişim yarattık. Özellikle 2018’deki Değişim Elçileri Yaz Buluşması’ndan bu yana, birlikte üreterek ve paylaşarak, Öğretmen Ağı’nı hep birlikte büyüttük. Şimdi başarımızı kutlama zamanı!

Geçtiğimiz seneyi değerlendirmek birlikteliğimizden beslenmek ve ilham almak, ve önümüzdeki adımları birlikte döşemek için bir araya geleceğimiz geleneksel Değişim Elçileri Yaz Buluşması, bu yıl 2-3-4 Temmuz’da gerçekleşecek. Bu kez bizleri, İstanbul Çekmeköy’deki şahane kampüsünde Özyeğin Üniversitesi ağırlıyor. Maker labları, stüdyoları, girişimcilik istasyonları, açık hava tribünleri, futbol sahası ile kocaman bir kampüste, yıl boyu üreten siz Değişim Elçileri ve Değişim Elçisi olma yolunda ilerleyen herkesle bir arada olacağız. Yaklaşık 250 kişi ile, Değişim Elçileri Yaz Buluşması’nı deyim yerindeyse bir “Yaz Kavuştayı’na” çevireceğiz.

Buluşmaya, katılım durumunuzu aşağıdaki butonlardan bizlere ivedilikle iletmenizi önemle rica ediyoruz. Durumunuzu belirttikten sonra ise, profil kartınızı aşağı açılacak panellerden doldurmanız, doldurduysanız güncellemeniz gerekiyor. Katılım durumunuzda bir değişiklik olur ise, lütfen Günalp Turan aşağıdaki adres veya telefon üzerinden irtibata geçiniz.

2 Temmuz’da görüşmek dileğiyle!

 

╲╱
Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü
Nişantepe Mahalesi Orman Sokak
Çekmeköy / İstanbul, Türkiye 34794
Türkiye
YOL TARİFİ

Katılım durumunuzda bir değişiklik olur ise, lütfen Günalp Turan aşağıdaki adres veya telefon üzerinden irtibata geçiniz.

Günalp Turan ·
Tel: 0(530) 305 04 55

Sign me UpÖğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. OK