GERİ
Nisan 12, 2021

Su Sabun Oyunu Uygulayıcı Atölyesi

Nisan 12, 2021

Saat: 19:00-21:00

BirİZ Derneği İşbirliğiyle:Su Sabun Oyunu, salgın döneminde 6-9 yaş arasındaki çocukların duygularını ve koronavirüs algılarını akranlarıyla keyifli ve güvenli bir ortamda konuşabilmesine alan açmak amacıyla geliştirilmiştir. Oyun, çocukların hem sosyal hem de duygusal gelişimlerine oyun yoluyla katkı sağlamak için pedagojik yöntemlerle Sınıf Öğretmeni Nermin Günaydın tarafından Bir İZ Derneği desteğiyle geliştirilmiştir.

“Su Sabunu Uygulayıcı Atölyesi”, BirİZ Derneği işbirliği ile, 12 Nisan Pazartesi günü 19:00 - 21:00 saatleri arasında, Nermin Günaydın ve Büşra Onat yürütücülüğünde gerçekleşecek. Atölye tüm branş ve kademeden herkese açık ve ücretsiz; ancak katılım kontenjanla sınırlıdır. Lütfen başvurmayı unutmayın! 

 

 

 

Nermin Günaydın Hakkında

Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümü mezun ve halen bir devlet okulunda sınıf öğretmeni olarak çalışmakta. Üniversite yıllarında başladığım gönüllülük hayatına çeşitli sivil toplum kuruluşlarında devam ediyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi.

 

Büşra Onat Hakkında

1995 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra lisans eğitimini İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde onur öğrencisi olarak bitirerek “Psikolog” unvanını aldı. Lisans dönemi boyunca çeşitli kurumlarda önleyici ruh sağlığı alanında dezavantajlı çocuklar ile gönüllü çalışmalar yaptı. Önleyici ruh sağlığı ve travma alanında çok sayıda projede asistan ve koordinatör olarak görev aldı.

 

╲╱
Çevrimiçi
* *

Irmak Akıncı Canbaz ·
Üzgünüz, bu etkinlikiğe yer kalmamıştır.

Öğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla BilgiKabul Ediyorum