GERİ
Ekim 27, 2018

Soru Merak Kütüphanesi

Çocukların ilgi duydukları alanları yalnızca bilmek, anlamlı bir şekilde sosyalleşmeleri için ne yazık ki yeterli değil. Çocukların merak duydukları konularda kendileriyle benzer sorulara sahip akranlarıyla bir arada oyun oynaması, öğretmenlerin sınıfta en çok ihtiyaç duyduğu araçlardan biri.

Öğretmen Ağı’nda geliştirilen, öğretmenlerin bireysel ve mesleki becerilerini meslektaşlarıyla paylaştığı “Öğretmenden Öğretmene” atölye serisinin bir yenisi “Soru Merak Kütüphanesi” tam da bu ihtiyaca karşılık vermek için 27 Ekim’de Mersin’de yapıldı. Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını tespit etmek ve bireysel ilgilerini merak ağları kurarak keşfetmek isteyen tüm öğretmenlerin bir araya geldiği atölye, Hayal Gücü Merkezi’nden Uğur Ali Yıldırım kolaylaştırıcılığında ve Öğretmen Ağı Değişim Elçisi Gözde Uysal'ın inisiyatifinde gerçekleştirildi.

╲╱
Mersin Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
Fatih Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Blv
D:595/9
Mezitli/Yenişehir/Mersin 33340
Türkiye
YOL TARİFİ

Öğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla BilgiKabul Ediyorum