GERİ
Aralık 09, 2017

Öğretmen Ağı Yeni Dönem Başlangıç Buluşması

9 Aralık Yeni Dönem Başlangıç Buluşması, başlangıç grubu öğretmenlerimizin ve İstanbul dışından gelen öğretmenlerimizin Ağ’a dahil etmek istediği meslektaşlarının katılımıyla gerçekleşti. Öğretmen Ağı’nın vizyon ve hedeflerinde ortaklaşmanın ardından, araçlar, yöntemler ve süreçler gözden geçirildi. Gruplara ayrılarak grup moderatörleriyle çalışan öğretmenler, Fiziksel Etkileşim Araçları ve yöntem kullanımı konusunda fikir alışverişi yaparak ‘Değişim Elçisi’nin kapsamını ve alabilecekleri sorumlulukları tartıştılar. Buluşmada öğretmenlerin yanı sıra Öğretmen Ağı Yürütücü Ekip, Anne Çocuk Eğitim Vakfı, Sabancı Vakfı ve Vehbi Koç Vakfı temsilcileri olmak üzere toplam 53 kişi katıldı.

Yeni dönem faaliyetlerine dair konuşulan buluşmada, Kenan Çayır, grubun tanışma ve güne başlama bölümünü, Batuhan Aydagül, Öğretmen Ağı’nın pilot dönem değerlendirmesinin yapıldığı ve yeni döneme ait vizyonun konuşulduğu bölümü, Buket Sönmez ise Değişim Elçisi kavramının derinleştirildiği giriş bölümünü modere etti.

╲╱
Habita
Yeşilce Mahallesi Ulubaş Cad Sanayi Mahallesi
No:23 Kat:2
4.Levent/İstanbul
Türkiye
YOL TARİFİ

Öğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. OK