GERİ
Ocak 12, 2020

Çocukların Karar Süreçlerine Katılımını Nasıl Artırabiliriz?

Ocak 12, 2020

Saat: 13:00-17:30

Çocuklar, gündelik yaşamlarının çoğunu okulda geçiriyor. Okullar, çocuklara fikirlerini ifade etmeleri ve kendileriyle ilgili alınan kararlara katılabileceği pek çok fırsat sunuyor. Peki, “Öğrenme ortamlarında öğrencilerin karar süreçlerine katılımlarını nasıl artırabiliriz?” 

2019 yılının Kasım - Aralık ayları arasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü İstanbul Öğretmen Akademileri işbirliğiyle gerçekleştirilen Yaratıcı Problem Çözme Programı’na katılan öğretmenler Tasarım Odaklı Düşünme metodolojisinin adımlarını takip ederek çocukların karar süreçlerine katılımının azlığı ile alakalı araştırmalar gerçekleştirdi ve bu probleme yönelik 5 farklı yaratıcı çözüm üretti. 12 Ocak Pazar günü saat 13:00-17:30 arasında Minerva Han’da yaratıcı çözümlerin paylaşılacağı ve geri bildirimlerle iyileştirileceği Deneyim Paylaşımı’na ilgilenen herkes davetli.

 

 

╲╱
Minerva Han
Bereketzade / Bankalar Caddesi
No:2 / Kat:5
Karaköy / İstanbul 34421
Türkiye
YOL TARİFİ

Zeynep Hancı ·

Sign me Up


Öğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla BilgiKabul Ediyorum