A
GERİ
Ekim 12, 2019

Belki Şu Derste Küçük Mutlu Bir Teknolojik Dokunuş Vardır

Web 2.0 araçları yardımıyla zenginleştirilmiş ders içeriklerini öğrencilerin kullanımına açarak, sürdürülebilir bir öğrenme ve merak duygusu yaratmak için, "Belki Şu Derste Küçük Mutlu Bir Teknolojik Dokunuş Vardır" Başlıklı 1 Öğretmen 1 Eğitim Teknoloğu atölyesinde beraberdik. ☘Yürütücülüğünü Eğitim Teknoloğu Berna Kaya ile Değişim Elçisi Gizem Ok Uluçay'ın gerçekleştirdiği atölyeye katkılarını sunan ve bizimle birlikte olan herkese teşekkürler.

 

Berna Kaya Hakkında

1979'da Zonguldak'ta doğdu. 2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. İş hayatına Logomotif'te eğitim teknolojileri uzmanı olarak başladıktan sonra, eğitim teknolojileri ve e-learning alanında çeşitli firmalarda ve özel okullarda çalışmıştır. 2014 yılından beri Terakki Vakfı Okulları'nda Eğitim Teknolojileri Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Gizem Ok Uluçay Hakkında

1982 yılında İstanbul’da doğdu. Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdi. Ardından Harvard University Graduate School of Education-Differentiating Instruction: Strategies for Effective Classroom Practice programını ve Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Livcon Student Coach Training Programı ile öğrenci koçudur ve halen sınıf öğretmeni olarak çalışmaktadır.

 

 

 

╲╱
Öğretmen Ağı
Hacımimi / Serdar-ı Ekrem Caddesi
No:30/C
Beyoğlu/İstanbul, Türkiye 34425
Türkiye
YOL TARİFİ

Irmak Akıncı ·

Öğretmen Ağı web sitesinde çerez kullanımına izin verilmektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla BilgiKabul Ediyorum